Eliz Teknik

Hemen Ara

+90 (543) 943 10 96

Bölgelerimiz

Bursa / Görükle
Bursa / Demirtaş

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Eliz Teknik

Eliz Teknik firması olarak uzun yıllar kombi servisi, klima servisi olarak kombi arıza tespit, bakım ve onarım hizmetleri vermiş, petek bakımı ve doğalgaz tesisatı hizmetlerini üstlendik.

Eliz Teknik firması 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur. Alanında uzman ekibi ve profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olan Eliz Teknik firması sorunlara en kısa süreç içerisinde çözüm odaklı yaklaşmakta ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Her işe özen gösteririz

Tüm işlerimiz garantilidir

Kaliteli hizmeti hizmeti amaçlayan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapmış olduğu işlerde garanti vermektedir.

Profesyonel kadromuzla tüm hizmetlerimiz güvencemiz altında!

Vizyonumuz

Bursa’da hizmet verdiğimiz bölgelerde klima & kombi servisi alanında doğan ihtiyaç ve sorunlara yönelik çözüm odaklı yaklaşıp, yaratıcı çözümler üreterek uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürerek kuruluşumuzdan itibaren geleceğe yönelik müşteri memnuniyeti sunmak ve bunun beraberinde tekrar tekrar tercih edilerek kaliteli hizmette vazgeçilemeyecek bir firma olmak.

Eliz Teknik firması olarak kaliteli hizmette ve profesyonel ekiple hızlı ve uygun olarak akılda kalıcı olmak misyonumuzdur.